O našom obchode

V našom sortimente nájdete počítačové komponenty a príslušenstvo pre zákazníkov, ktorí si pod pojmom „počítač“ nepredstavia len pracovný nástroj, ale chápu ho ako neoddeliteľnú súčasť svojej osobnosti. Popri luxusných počítačových skriniach, doplnkoch pre účinné chladenie a odhlučnenie ponúkame značkové grafické karty určené pre extrémne pretaktovanie a ďalšie nevyhnutné produkty pre náročných hráčov.

Našim cieľom je ponúknuť Vám nielen dobrú cenu a široký sortiment, ale predovšetkým kvalitné služby a zákaznícky servis. Potreby našich zákazníkov sú pre nás dôležitým zdrojom informácií a spätná väzba, ktorú od Vás máme, vedie k neustálemu zlepšovaniu služieb. Priebežne pre Vás rozširujeme ponuku a snažíme sa Vám ponúknuť atraktívny tovar za zaujímavé ceny. Radi Vám na základe Vášho dopytu ponúkneme tovar, ktorý nie je v štandardnej ponuke nášho e-shopu!

Kontakty

Telefón

+420 910 126 892
Po - Pia, 9:00 - 16:00

E-mailová adresa

info@tiphardware.cz

Kontaktný formulár

Sídlo

FB Handel und Service GmbH
Nordstr. 11a
02763 Zittau
Deutschland
DIČ DE272197922

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri pod HRB 33388, súdna príslušnosť Dresden, Deutschland

Česká korešpondečná adresa

FB Handel und Service GmbH
P.O.BOX 8
46334 Hrádek nad Nisou
Česká republika

Telefonicky nás môžete kontaktovať každý pracovný deň medzi 9. a 16. hodinou, v prípade nezastihnutia využite e-mailovú komunikáciu, popr. kontaktného formulára viď nižšie. Pokiaľ máte otázku ohľadom objednávky, pripravte si jej číslo. Na e-mailové otázky sa snažíme odpovedať v čo najkratšom možnom čase.

Návštevy či osobné odbery sú možné na adrese prevádzky po predchádzajúcom dohovore. Všetku písomnú korešpondenciu odporúčame zasielať na slovenskú korešpondenčnú adresu, popr. na adresu sídla (pozri vyššie).

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář